Dana 04.06.2017 godine u Gračanici je održano III kolo Kantonalne karate lige.
Karate klub" Winner" Tuzla je nastupio sa 52 takmičara.
U ukupnom plasmanu zauzeli smo ubjedljivo prvo mjesto sa osvojenom 51 medaljom, od čega 14 zlatnih, 16 srebrenih i 21 bronzanih medalja.
ZLATNE MEDALJE:
1. Merima Brković kate djevojčice 9 godina
2. Arslan Dizdarević kate dječaci 10 godina
3. Ema Jahić kate djevojčice žuti pojas 8 godina
4. Ajdin Jakubović borbe dječaci 11 godina -50 kg
5. Dženan Jašarević kate dječaci žuti pojas 7 godina
6. Adis Kovač kate dječaci 11 godina
7. Edisa Kovač borbe kadetkinje -54 kg
8. Armin Mehanović kate dječaci oranž pojas 9 godina
9. Armin Mehanović borbe dječaci 10 godina -40 kg
10. Asja Mevkić kate djevojčice oranž pojas 11 godina
11. Adnan Sarajlić borbe kadeti -57 kg
12. Emina Hurić borbe djevojčice 12 godina – 40 kg
13. Adis Kovač borbe dječaci 11 godina – 40 kg
14. . Kate ekipno dječaci 10-11 godina ( Elmedin Mehanović, Maid Bekić, Arslan Dizdarević)
SREBRENE MEDALJE:
1. Emina Begović borbe djevojčice 12 godina – 45 kg
2. Benjamin Brkić kate dječaci žuti pojas 11 godina
3. Mediha Dahalić kate djevojčice žuti pojas 8 godina
4. Arslan Dizdarević kate dječaci 10 godina
5. Sara Dragičević kate djevojčice žuti pojas 7 godina
6. Adin Elezović borbe dječaci 12 godina – 47 kg
7. Emina Kadribašić borbe djevojčice 10 godina -30 kg
8. Armin Mehanović kate dječaci 9 godina
9. Elmedin Mehanović kate dječaci 11 godina
10. Ajla Mešković kate djevojčice 10 godina
11. Jusuf Mešković kate dječaci žuti pojas 7 godina
12. Kate ekipno djevojčice žuti pojas ( Sara Dragičević, Zara Ibrahimagić, Majra Delić)
13. Kate ekipno dječaci žuti pojas ( Armin Mehanović, Dženan Jašarević, Ismar Mujagić)
14. Kate ekipno djevojčice žuti pojas ( Mediha Dahalić, Naida Trakić, Amna Spahić)
15. Kate ekipno dječaci 10-11 godina ( Faris Tirić, Adin Elezović, Emir Iljazović)
16. Kate ekipno djevojčice 10-11 godina ( Merima Brković, Ajla Mešković, Emina Kadribašić).
BRONZANE MEDALJE:
1. Ajla Bošnjić borbe djevojčice 11 godina – 44 kg
2. Marina Divković borbe djevojčice 13 godina +54 kg
3. Elnur Fazlić kate dječaci žuti pojas 10 godina
4. Ajdin Hasanbašić borbe dječaci 13 godina -40 kg
5. Ihsana Hasanbašić borbe kadetkinje – 54 kg
6. Zara Ibrahimagić kate djevojčice žuti pojas 7 godina
7. Maja Jahić kate djevojčice 12 godina
8. Maja Jahić borbe djevojčice 12 godina – 45 kg
9. Amina Karić borbe kadetkinje – 47 kg
10. Adna Kurtalić borbe djevojčice 12 godina – 40 kg
11. Elmedin Mehanović borbe dječaci 11 godina – 35 kg
12. Asja Mevkić borbe djevojčice 11 godina – 36 kg
13. Amna Mujezinović borbe djevojčice 13 godina +54 kg
14. Zara Mukinović kate djevojčice žuti pojas 10 godina
15. Emina Omerašević borbe kadetkinje – 54 kg
16. Kenan Šljivić kate dječaci žuti pojas 7 godina
17. Ajla Mešković borbe djevojčice 10 godina – 30 kg
18. Kate ekipno djevojčice oranž pojas ( Zara Mukinović, Ajla Alibegović, Lamija Fejzić)
19. Kate ekipno dječaci žuti pojas ( Kenan Šljivić, Jusuf Mešković, Adian Kurtčehajić)
20. Kate ekipno djevojčice 12-13 godina ( Adna Kurtalić, Maja Jahić, Emina Hurić)
21. Kate ekipno djevojčice 8-9 godina ( Valentina Tahirović, Ema Jahić, Elma Salihović)
Ovo je ujedno i jedno od poslednjih takmičenja u prvoj polusezoni.
U narednom periodu članove kluba očekuje nastup na Svjetskom Kupu u Umagu, te polaganja za učenička i majstorska zvanja.